19,356
edits
m (r2.7.3) (Robot: Adding pl:Virgil) |
m (→Names: ......) |
||
Line 286: | Line 286: | ||
| バージル ''Virgil'' | | バージル ''Virgil'' | ||
| Possibly from ''vigilant''. | | Possibly from ''vigilant''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
| 巴吉爾 ''Bají'ěr'' | |||
| Transliteration of his Japanese name. | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |