597
edits
m (Robot: Automated text replacement (-{{type2| +{{type|, -{{Type2| +{{type|)) |
Stratelier (talk | contribs) |
||
Line 59: | Line 59: | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFFFFF" | |- style="background:#FFFFFF" | ||
| [[Pokémon White Version|White]] | |||
|{{MSP|495|Snivy}}{{p|Snivy}} ♂ | |{{MSP|495|Snivy}}{{p|Snivy}} ♂ | ||
| | |||
|- style="background:#FFFFFF" | |||
| class="roundybl" | [[Pokémon Black Version 2|Black 2]] | |||
|{{MSP|501|Oshawott}}{{p|Oshawott}} ♂ | |||
| class="roundybr" | | | class="roundybr" | | ||
|} | |} |
edits