5,816
edits
No edit summary |
(→List of sync pairs with expanded sync grids: March 6 sync grids added) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Sygna Suit [[Red]] & {{p|Charizard}} | | Sygna Suit [[Red]] & {{p|Charizard}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Hau]] & Alolan {{p|Raichu}} | |||
| rowspan=3 | March 6, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Karen]] & {{p|Houndoom}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Grimsley]] & {{p|Liepard}} | |||
|} | |} | ||