290
edits
(→List of sync pairs with expanded sync grids: March 6 sync grids added) |
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Grimsley]] & {{p|Liepard}} | | [[Grimsley]] & {{p|Liepard}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Acerola]] & {{p|Palossand}} | |||
| rowspan=2 | March 16, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Sabrina]] & {{p|Alakazam}} | |||
|} | |} | ||
edits