137
edits
m (Bot: Adding es:Serena (anime)) |
(→Names: Turkish Language Added.) |
||
Line 415: | Line 415: | ||
| סרינה ''Serena'' | | סרינה ''Serena'' | ||
| Transcription of English name | | Transcription of English name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Turkish | |||
| Serena | |||
| Same as her English name | |||
|} | |} | ||
edits