2,051
edits
mNo edit summary |
m (→Hail Blizzard) |
||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| || Ralts || {{e|Psychic}} || | | || Ralts || {{e|Psychic}} || | ||
|- | |||
| || Kirlia || {{e|Psychic}} ||<!-- | |||
|- | |||
| || Gardevoir/Gallade EX || {{e|Psychic}} ||--> | |||
|- | |- | ||
| || Elygem || {{e|Psychic}} || | | || Elygem || {{e|Psychic}} || |
edits