86,550
edits
(https://twitter.com/th3Engineer/status/1162758386984923137?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1162758386984923137&ref_url=https%3A%2F%2Fs9e.github.io%2Fiframe%2F2%2Ftwitter.min.html%231162758386984923137) |
No edit summary |
||
Line 166: | Line 166: | ||
| Henry Carr | | Henry Carr | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| | | {{DL|Swords of Justice (M15)|Terrakion}} | ||
|- | |- | ||
| [[Carter Cathcart]] | | [[Carter Cathcart]] | ||
Line 208: | Line 208: | ||
| [[Ulu]] | | [[Ulu]] | ||
|- | |- | ||
| Tamir Cousins-Ali | | [[Tamir Cousins-Ali]] | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Rango]], Trainer <small>(Glasses)</small> | | [[Rango]], Trainer <small>(Glasses)</small> | ||
Line 376: | Line 376: | ||
| Official Stadium Announcer{{tt|*|Sinnoh League/Baccer Cup}}, [[Mr. Garrison]], [[Character of the day|various CODs]] | | Official Stadium Announcer{{tt|*|Sinnoh League/Baccer Cup}}, [[Mr. Garrison]], [[Character of the day|various CODs]] | ||
|- | |- | ||
| Graham Halstead | | [[Graham Halstead]] | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Locke]], {{tc|Team Flare Grunt}} <small>([[XY116]])</small> | | [[Locke]], {{tc|Team Flare Grunt}} <small>([[XY116]])</small> | ||
Line 488: | Line 488: | ||
| [[Olivia]] | | [[Olivia]] | ||
|- | |- | ||
| Brian Kim | | [[Brian Kim]] | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| {{OBP|Dana|SM041}}, {{p|Seel}} <small>([[SM042]])</small> | | {{OBP|Dana|SM041}}, {{p|Seel}} <small>([[SM042]])</small> | ||
Line 664: | Line 664: | ||
| [[Rudy]], [[Falkner]], [[Character of the day|various CODs]] | | [[Rudy]], [[Falkner]], [[Character of the day|various CODs]] | ||
|- | |- | ||
| Samantha Moon | | [[Samantha Moon]] | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Elma]], Female Doctor <small>([[XY112]])</small>, [[Lilia]], [[Officer Jenny]] <small>([[Alola]])</small> | | [[Elma]], Female Doctor <small>([[XY112]])</small>, [[Lilia]], [[Officer Jenny]] <small>([[Alola]])</small> | ||
Line 1,015: | Line 1,015: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Dirk]] | | [[Dirk]] | ||
|- | |||
| [[Caroline Spinola]] | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Ida]], [[Team Twin Starmie]] member, [[Noah]] | |||
|- | |- | ||
| Ryan Stadler | | Ryan Stadler |
edits