7,094
edits
mNo edit summary |
m (→Green's Pokémon: Added Brazilian Portuguese for Granbull from PS173) |
||
Line 397: | Line 397: | ||
|布芦 ''Bùlú''{{tt|*|Jilin First Edition}} | |布芦 ''Bùlú''{{tt|*|Jilin First Edition}} | ||
|From {{tt|布卢 ''Bùlú''|Snubbull}} | |From {{tt|布卢 ''Bùlú''|Snubbull}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Brazilian Portuguese | |||
|Snub | |||
|From ''Snubbull'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese |
edits