5,080
edits
m (→Information) |
m (→Card lists) |
||
Line 320: | Line 320: | ||
| 119 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Switch|119}} || T || - || {{rar|Common}} | | 119 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Switch|119}} || T || - || {{rar|Common}} | ||
|- | |- | ||
| 120 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Empoleon LV.X|120}} || {{e|Water}} || X || | | 120 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Empoleon LV.X|120}} || {{e|Water}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| 121 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Infernape LV.X|121}} || {{e|Fire}} || X || | | 121 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Infernape LV.X|121}} || {{e|Fire}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| 122 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Torterra LV.X|122}} || {{e|Grass}} || X || | | 122 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Torterra LV.X|122}} || {{e|Grass}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| 123 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Grass Energy|123}} || E || - || {{rar|Common}} | | 123 || - || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Grass Energy|123}} || E || - || {{rar|Common}} | ||
Line 388: | Line 388: | ||
| DPBP#513 || Carnivine || {{e|Grass}} || 32 || {{rar|Rare}} | | DPBP#513 || Carnivine || {{e|Grass}} || 32 || {{rar|Rare}} | ||
|- | |- | ||
| - || Torterra | | - || Torterra || {{e|Grass}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| DPBP#083 || Ponyta || {{e|Fire}} || 12 || {{rar|Common}} | | DPBP#083 || Ponyta || {{e|Fire}} || 12 || {{rar|Common}} | ||
Line 400: | Line 400: | ||
| DPBP#453 || Infernape || {{e|Fire}} || 40 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | | DPBP#453 || Infernape || {{e|Fire}} || 40 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | ||
|- | |- | ||
| - || Infernape | | - || Infernape || {{e|Fire}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| DPBP#135 || Goldeen || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Common}} | | DPBP#135 || Goldeen || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Common}} | ||
Line 427: | Line 427: | ||
| DPBP#529 || Manaphy || {{e|Water}} || 20 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | | DPBP#529 || Manaphy || {{e|Water}} || 20 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | ||
|- | |- | ||
| - || Empoleon | | - || Empoleon || {{e|Water}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| DPBP#145 || Elekid || {{e|Lightning}} || 6 || {{rar|Uncommon}} | | DPBP#145 || Elekid || {{e|Lightning}} || 6 || {{rar|Uncommon}} |
edits