12,712
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Names) |
(→Names) |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| Kalm | | Kalm | ||
| From his Japanese name. | | From his Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Korean | | Korean | ||
| | | 칼름 ''Kalleum'' | ||
| | | From his Japanese name | ||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits