169
edits
(Undo revision 2899948 by Kittystyler (talk) source required) |
(→Names) |
||
Line 189: | Line 189: | ||
| Harriet | | Harriet | ||
| Similar to her Japanese name | | Similar to her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Portuguese Brazil | |||
| Cláudia | |||
| From claudus (lame) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |
edits