169
edits
Harryghost (talk | contribs) |
(→Names) |
||
Line 139: | Line 139: | ||
| Callahan | | Callahan | ||
| Similar to his Japanese name | | Similar to his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Portuguese Brazil | |||
| Kalil | |||
| From khalil (friend) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |
edits