79
edits
Sir Jolteon (talk | contribs) |
|||
Line 211: | Line 211: | ||
| {{ActivePoké||Pidgey|016Pidgey.png|normal|flying|size=80px|link=Pidgey (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pidgey|016Pidgey.png|normal|flying|size=80px|link=Pidgey (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Dugtrio|051Dugtrio.png|ground|ground|size=80px|link=Dugtrio (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Dugtrio|051Dugtrio.png|ground|ground|size=80px|link=Dugtrio (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Primeape|057Primeape.png|fighting|fighting|size=80px|link=Primeape (Pokémon))}} | |||
| {{ActivePoké||Growlithe|058Growlithe.png|fire|fire|size=80px|link=Growlithe (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Growlithe|058Growlithe.png|fire|fire|size=80px|link=Growlithe (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Rapidash|078Rapidash.png|fire|fire|size=80px|link=Rapidash (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Rapidash|078Rapidash.png|fire|fire|size=80px|link=Rapidash (Pokémon)}} | ||
Line 218: | Line 219: | ||
| {{ActivePoké||Slowbro|080Slowbro.png|water|psychic|size=80px|link=Slowbro (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Slowbro|080Slowbro.png|water|psychic|size=80px|link=Slowbro (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Magnemite|081Magnemite.png|electric|steel|size=80px|link=Magnemite (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Magnemite|081Magnemite.png|electric|steel|size=80px|link=Magnemite (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Gastly|092Gastly.png|ghost|poison|size=80px|link=Gastly (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gastly|092Gastly.png|ghost|poison|size=80px|link=Gastly (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Haunter|093Haunter.png|ghost|poison|size=80px|link=Haunter (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Haunter|093Haunter.png|ghost|poison|size=80px|link=Haunter (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Hitmonchan|107Hitmonchan.png|fighting|fighting|size=80px|link=Hitmonchan (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Chansey|113Chansey.png|normal|normal|size=80px|link=Chansey (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Chansey|113Chansey.png|normal|normal|size=80px|link=Chansey (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Staryu|120Staryu.png|water|water|size=80px|link=Staryu (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Staryu|120Staryu.png|water|water|size=80px|link=Staryu (Pokémon)}} | ||
Line 228: | Line 230: | ||
| {{ActivePoké||Dragonair|148Dragonair.png|dragon|dragon|size=80px|link=Dragonair (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Dragonair|148Dragonair.png|dragon|dragon|size=80px|link=Dragonair (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Spinarak|167Spinarak.png|bug|poison|size=80px|link=Spinarak (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Spinarak|167Spinarak.png|bug|poison|size=80px|link=Spinarak (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Lanturn|171Lanturn.png|water|electric|size=80px|link=Lanturn (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lanturn|171Lanturn.png|water|electric|size=80px|link=Lanturn (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Togetic|176Togetic.png|fairy|flying|size=80px|link=Togetic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Togetic|176Togetic.png|fairy|flying|size=80px|link=Togetic (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Politoed|186Politoed.png|water|water|size=80px|link=Politoed (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Politoed|186Politoed.png|water|water|size=80px|link=Politoed (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Jumpluff|189Jumpluff.png|grass|flying|size=80px|link=Jumpluff (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Jumpluff|189Jumpluff.png|grass|flying|size=80px|link=Jumpluff (Pokémon)}} | ||
Line 239: | Line 241: | ||
| {{ActivePoké||Shuckle|213Shuckle.png|bug|rock|size=80px|link=Shuckle (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Shuckle|213Shuckle.png|bug|rock|size=80px|link=Shuckle (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Heracross|214Heracross.png|bug|fighting|size=80px|link=Heracross (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Heracross|214Heracross.png|bug|fighting|size=80px|link=Heracross (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Teddiursa|216Teddiursa.png|normal|normal|size=80px|link=Teddiursa (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Teddiursa|216Teddiursa.png|normal|normal|size=80px|link=Teddiursa (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Ursaring|217Ursaring.png|normal|normal|size=80px|link=Ursaring (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Ursaring|217Ursaring.png|normal|normal|size=80px|link=Ursaring (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Corsola|222Corsola.png|water|rock|size=80px|link=Corsola (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Corsola|222Corsola.png|water|rock|size=80px|link=Corsola (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Slugma|218Slugma.png|fire|fire|size=80px|link=Slugma (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Slugma|218Slugma.png|fire|fire|size=80px|link=Slugma (Pokémon)}} | ||
Line 250: | Line 252: | ||
| {{ActivePoké||Lugia|249Lugia.png|psychic|flying|size=80px|link=Lugia (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lugia|249Lugia.png|psychic|flying|size=80px|link=Lugia (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Treecko|252Treecko.png|grass|grass|size=80px|link=Treecko (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Treecko|252Treecko.png|grass|grass|size=80px|link=Treecko (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Grovyle|253Grovyle.png|grass|grass|size=80px|link=Grovyle (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Grovyle|253Grovyle.png|grass|grass|size=80px|link=Grovyle (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Torchic|255Torchic.png|fire|fire|size=80px|link=Torchic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Torchic|255Torchic.png|fire|fire|size=80px|link=Torchic (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Combusken|256Combusken.png|fire|fighting|size=80px|link=Combusken (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Combusken|256Combusken.png|fire|fighting|size=80px|link=Combusken (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Mudkip|258Mudkip.png|water|water|size=80px|link=Mudkip (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Mudkip|258Mudkip.png|water|water|size=80px|link=Mudkip (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Beautifly|267Beautifly.png|bug|flying|size=80px|link=Beautifly (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Beautifly|267Beautifly.png|bug|flying|size=80px|link=Beautifly (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Taillow|276Taillow.png|normal|flying|size=80px|link=Taillow (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Taillow|276Taillow.png|normal|flying|size=80px|link=Taillow (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Breloom|286Breloom.png|grass|fighting|size=80px|link=Breloom (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Slaking|289Slaking.png|normal|normal|size=80px|link=Slaking (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Slaking|289Slaking.png|normal|normal|size=80px|link=Slaking (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sableye|302Sableye.png|dark|ghost|size=80px|link=Sableye (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sableye|302Sableye.png|dark|ghost|size=80px|link=Sableye (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Plusle|311Plusle.png|electric|electric|size=80px|link=Plusle (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Plusle|311Plusle.png|electric|electric|size=80px|link=Plusle (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Minun|312Minun.png|electric|electric|size=80px|link=Minun (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Minun|312Minun.png|electric|electric|size=80px|link=Minun (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Roselia|315Roselia.png|grass|poison|size=80px|link=Roselia (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Roselia|315Roselia.png|grass|poison|size=80px|link=Roselia (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sharpedo|319Sharpedo.png|water|dark|size=80px|link=Sharpedo (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sharpedo|319Sharpedo.png|water|dark|size=80px|link=Sharpedo (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Wailmer|320Wailmer.png|water|water|size=80px|link=Wailmer (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Wailmer|320Wailmer.png|water|water|size=80px|link=Wailmer (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Wailord|321Wailord.png|water|water|size=80px|link=Wailord (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Wailord|321Wailord.png|water|water|size=80px|link=Wailord (Pokémon)}} | ||
Line 270: | Line 273: | ||
| {{ActivePoké||Flygon|330Flygon.png|ground|dragon|size=80px|link=Flygon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Flygon|330Flygon.png|ground|dragon|size=80px|link=Flygon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Swablu|333Swablu.png|normal|flying|size=80px|link=Swablu (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Swablu|333Swablu.png|normal|flying|size=80px|link=Swablu (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Altaria|334Altaria.png|dragon|flying|size=80px|link=Altaria (Pokémon))}} | |||
|- | |||
| {{ActivePoké||Zangoose|335Zangoose.png|normal|normal|size=80px|link=Zangoose (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Zangoose|335Zangoose.png|normal|normal|size=80px|link=Zangoose (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Claydol|344Claydol.png|ground|psychic|size=80px|link=Claydol (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Claydol|344Claydol.png|ground|psychic|size=80px|link=Claydol (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Milotic|350Milotic.png|water|water|size=80px|link=Milotic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Milotic|350Milotic.png|water|water|size=80px|link=Milotic (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Banette|354Banette.png|ghost|ghost|size=80px|link=Banette (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Banette|354Banette.png|ghost|ghost|size=80px|link=Banette (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Duskull|355Duskull.png|ghost|ghost|size=80px|link=Duskull (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Duskull|355Duskull.png|ghost|ghost|size=80px|link=Duskull (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Dusclops|356Dusclops.png|ghost|ghost|size=80px|link=Dusclops (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Dusclops|356Dusclops.png|ghost|ghost|size=80px|link=Dusclops (Pokémon)}} | ||
Line 281: | Line 285: | ||
| {{ActivePoké||Clamperl|366Clamperl.png|water|water|size=80px|link=Clamperl (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Clamperl|366Clamperl.png|water|water|size=80px|link=Clamperl (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Luvdisc|370Luvdisc.png|water|water|size=80px|link=Luvdisc (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Luvdisc|370Luvdisc.png|water|water|size=80px|link=Luvdisc (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Regirock|377Regirock.png|rock|rock|size=80px|link=Regirock (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Regirock|377Regirock.png|rock|rock|size=80px|link=Regirock (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Regice|378Regice.png|ice|ice|size=80px|link=Regice (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Regice|378Regice.png|ice|ice|size=80px|link=Regice (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Registeel|379Registeel.png|steel|steel|size=80px|link=Registeel (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Registeel|379Registeel.png|steel|steel|size=80px|link=Registeel (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Burmy|412Burmy-Plant.png|bug|bug|size=80px|link=Burmy (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Burmy|412Burmy-Plant.png|bug|bug|size=80px|link=Burmy (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pachirisu|417Pachirisu.png|electric|electric|size=80px|link=Pachirisu (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pachirisu|417Pachirisu.png|electric|electric|size=80px|link=Pachirisu (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Buizel|418Buizel.png|water|water|size=80px|link=Buizel (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Buizel|418Buizel.png|water|water|size=80px|link=Buizel (Pokémon)}} | ||
Line 292: | Line 296: | ||
| {{ActivePoké||Drifblim|426Drifblim.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifblim (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Drifblim|426Drifblim.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifblim (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Mismagius|429Mismagius.png|ghost|ghost|size=80px|link=Mismagius (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Mismagius|429Mismagius.png|ghost|ghost|size=80px|link=Mismagius (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Bronzong|437Bronzong.png|steel|psychic|size=80px|link=Bronzong (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Bronzong|437Bronzong.png|steel|psychic|size=80px|link=Bronzong (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Gible|443Gible.png|dragon|ground|size=80px|link=Gible (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gible|443Gible.png|dragon|ground|size=80px|link=Gible (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Munchlax|446Munchlax.png|normal|normal|size=80px|link=Munchlax (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Munchlax|446Munchlax.png|normal|normal|size=80px|link=Munchlax (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Riolu|447Riolu.png|fighting|fighting|size=80px|link=Riolu (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Riolu|447Riolu.png|fighting|fighting|size=80px|link=Riolu (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Hippowdon|450Hippowdon.png|ground|ground|size=80px|link=Hippowdon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Hippowdon|450Hippowdon.png|ground|ground|size=80px|link=Hippowdon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Finneon|456Finneon.png|water|water|size=80px|link=Finneon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Finneon|456Finneon.png|water|water|size=80px|link=Finneon (Pokémon)}} | ||
Line 303: | Line 307: | ||
| {{ActivePoké||Electivire|466Electivire.png|electric|electric|size=80px|link=Electivire (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Electivire|466Electivire.png|electric|electric|size=80px|link=Electivire (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Glaceon|471Glaceon.png|ice|ice|size=80px|link=Glaceon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Glaceon|471Glaceon.png|ice|ice|size=80px|link=Glaceon (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Dusknoir|477Dusknoir.png|ghost|ghost|size=80px|link=Dusknoir (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Dusknoir|477Dusknoir.png|ghost|ghost|size=80px|link=Dusknoir (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Froslass|478Froslass.png|ice|ghost|size=80px|link=Froslass (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Froslass|478Froslass.png|ice|ghost|size=80px|link=Froslass (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Rotom|479Rotom.png|electric|ghost|size=80px|link=Rotom (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Rotom|479Rotom.png|electric|ghost|size=80px|link=Rotom (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Heatran|485Heatran.png|fire|steel|size=80px|link=Heatran (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Heatran|485Heatran.png|fire|steel|size=80px|link=Heatran (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Regigigas|486Regigigas.png|normal|normal|size=80px|link=Regigigas (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Regigigas|486Regigigas.png|normal|normal|size=80px|link=Regigigas (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Serperior|497Serperior.png|grass|grass|size=80px|link=Serperior (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Serperior|497Serperior.png|grass|grass|size=80px|link=Serperior (Pokémon)}} | ||
Line 314: | Line 318: | ||
| {{ActivePoké||Pidove|519Pidove.png|normal|flying|size=80px|link=Pidove (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pidove|519Pidove.png|normal|flying|size=80px|link=Pidove (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Throh|538Throh.png|fighting|fighting|size=80px|link=Throh (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Throh|538Throh.png|fighting|fighting|size=80px|link=Throh (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Sawk|539Sawk.png|fighting|fighting|size=80px|link=Sawk (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sawk|539Sawk.png|fighting|fighting|size=80px|link=Sawk (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Lilligant|549Lilligant.png|grass|grass|size=80px|link=Lilligant (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lilligant|549Lilligant.png|grass|grass|size=80px|link=Lilligant (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Darmanitan|555Darmanitan_Zen_Mode_Dream.png|fire|psychic|size=80px|link=Darmanitan (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Darmanitan|555Darmanitan_Zen_Mode_Dream.png|fire|psychic|size=80px|link=Darmanitan (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Scrafty|560Scrafty.png|dark|fighting|size=80px|link=Scrafty (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Scrafty|560Scrafty.png|dark|fighting|size=80px|link=Scrafty (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sigilyph|561Sigilyph.png|psychic|flying|size=80px|link=Sigilyph (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sigilyph|561Sigilyph.png|psychic|flying|size=80px|link=Sigilyph (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Cofagrigus|563Cofagrigus.png|ghost|ghost|size=80px|link=Cofagrigus (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Cofagrigus|563Cofagrigus.png|ghost|ghost|size=80px|link=Cofagrigus (Pokémon)}} | ||
Line 325: | Line 329: | ||
| {{ActivePoké||Minccino|572Minccino.png|normal|normal|size=80px|link=Minccino (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Minccino|572Minccino.png|normal|normal|size=80px|link=Minccino (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Gothorita|575Gothorita.png|psychic|psychic|size=80px|link=Gothorita (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gothorita|575Gothorita.png|psychic|psychic|size=80px|link=Gothorita (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Swanna|581Swanna.png|water|flying|size=80px|link=Swanna (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Swanna|581Swanna.png|water|flying|size=80px|link=Swanna (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Vanillite|582Vanillite.png|ice|ice|size=80px|link=Vanillite (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Vanillite|582Vanillite.png|ice|ice|size=80px|link=Vanillite (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sawsbuck|586Sawsbuck-Summer.png|normal|grass|size=80px|link=Sawsbuck (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sawsbuck|586Sawsbuck-Summer.png|normal|grass|size=80px|link=Sawsbuck (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Joltik|595Joltik.png|bug|electric|size=80px|link=Joltik (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Joltik|595Joltik.png|bug|electric|size=80px|link=Joltik (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Litwick|607Litwick.png|ghost|fire|size=80px|link=Litwick (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Litwick|607Litwick.png|ghost|fire|size=80px|link=Litwick (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Lampent|608Lampent.png|ghost|fire|size=80px|link=Lampent (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lampent|608Lampent.png|ghost|fire|size=80px|link=Lampent (Pokémon)}} | ||
Line 336: | Line 340: | ||
| {{ActivePoké||Volcarona|637Volcarona.png|bug|fire|size=80px|link=Volcarona (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Volcarona|637Volcarona.png|bug|fire|size=80px|link=Volcarona (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Thundurus|642Thundurus-Therian.png|electric|flying|size=80px|link=Thundurus (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Thundurus|642Thundurus-Therian.png|electric|flying|size=80px|link=Thundurus (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Diggersby|660Diggersby.png|normal|ground|size=80px|link=Diggersby (Pokémon))}} | |||
| {{ActivePoké||Fletchling|661Fletchling.png|normal|flying|size=80px|link=Fletchling (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Fletchling|661Fletchling.png|normal|flying|size=80px|link=Fletchling (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Skiddo|672Skiddo.png|grass|grass|size=80px|link=Skiddo (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Skiddo|672Skiddo.png|grass|grass|size=80px|link=Skiddo (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pancham|674Pancham.png|fighting|fighting|size=80px|link=Pancham (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pancham|674Pancham.png|fighting|fighting|size=80px|link=Pancham (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pangoro|675Pangoro.png|fighting|dark|size=80px|link=Pangoro (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pangoro|675Pangoro.png|fighting|dark|size=80px|link=Pangoro (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Meowstic|678Meowstic-Female.png|psychic|psychic|size=80px|link=Meowstic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Meowstic|678Meowstic-Female.png|psychic|psychic|size=80px|link=Meowstic (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Honedge|679Honedge.png|steel|ghost|size=80px|link=Honedge (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Honedge|679Honedge.png|steel|ghost|size=80px|link=Honedge (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Hawlucha|701Hawlucha.png|fighting|flying|size=80px|link=Hawlucha (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Carbink|703Carbink.png|rock|fairy|size=80px|link=Carbink (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Carbink|703Carbink.png|rock|fairy|size=80px|link=Carbink (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Klefki|707Klefki.png|steel|fairy|size=80px|link=Klefki (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Klefki|707Klefki.png|steel|fairy|size=80px|link=Klefki (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=Trevenant (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=Trevenant (Pokémon)}} |
edits