176
edits
m (r2.7.3) (Robot: Adding it:Rifugiopoli) |
LeoKetchumB (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| English | | English | ||
| Shelter Town | | Shelter Town | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| {{tt|French|European}} | |||
| Ville Refuge | |||
| From ''refuge'', refuge | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| rowspan="2" | Spanish | | rowspan="2" | Spanish |
edits