5,904
edits
mNo edit summary |
(→List of sync pairs with expanded sync grids: grimsley, ss may, ss morty expansions, and new units for june) |
||
Line 153: | Line 153: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{mas|Grimsley}} & {{p|Liepard}} | | {{mas|Grimsley}} & {{p|Liepard}} | ||
| | | June 25, 2023 | ||
|style="background:#C0C0C0"| × | |style="background:#C0C0C0"| × | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 942: | Line 942: | ||
| April 28, 2022 | | April 28, 2022 | ||
|style="background:#C0C0C0"| × | |style="background:#C0C0C0"| × | ||
| | | June 8, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{mas|Aaron}} & {{p|Vespiquen}} | | {{mas|Aaron}} & {{p|Vespiquen}} | ||
Line 1,046: | Line 1,046: | ||
| July 29, 2022 | | July 29, 2022 | ||
|style="background:#C0C0C0"| × | |style="background:#C0C0C0"| × | ||
| | | June 22, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Sygna Suit]] {{mas|Brendan}} & {{p|Latios}} | | [[Sygna Suit]] {{mas|Brendan}} & {{p|Latios}} | ||
Line 1,493: | Line 1,493: | ||
|style="background:#C0C0C0"| × | |style="background:#C0C0C0"| × | ||
| May 14, 2023 | | May 14, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{mas|Adaman}} & {{p|Leafeon}} | |||
| rowspan=2 | May 31, 2023 | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{mas|Adaman}} & {{p|Vaporeon}} | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{mas|Irida}} & {{p|Glaceon}} | |||
| June 2, 2023 | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{mas|Eusine}} & {{p|Suicune}} | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
| June 15, 2023 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Sygna Suit]] {{mas|Silver}} & {{p|Sneasel}} | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
|style="background:#C0C0C0"| × | |||
| June 17, 2023 | |||
|} | |} | ||