921
edits
Ruixiang95 (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 406: | Line 406: | ||
| 007, 008, 009 | | 007, 008, 009 | ||
| {{MSP|007|Squirtle}} {{MSP|008|Wartortle}} {{MSP|009|Blastoise}} | | {{MSP|007|Squirtle}} {{MSP|008|Wartortle}} {{MSP|009|Blastoise}} | ||
| data-sort-value="2018-07-08" | July 8, 2018 (worldwide; | | data-sort-value="2018-07-08" | July 8, 2018 (worldwide); August 4, 2018 (Japan) | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 025, 026, 172 | | 025, 026, 172 | ||
Line 463: | Line 463: | ||
| {{MSP|202|Wobbuffet}} {{MSP|360|Wynaut}} | | {{MSP|202|Wobbuffet}} {{MSP|360|Wynaut}} | ||
| data-sort-value="2018-03-22" | March 22, 2018 | | data-sort-value="2018-03-22" | March 22, 2018 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 209, 210 | |||
| {{MSP|209|Snubbull}} {{MSP|210|Granbull}} | |||
| data-sort-value="2018-08-01" | August 1, 2018 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 228, 229 | |||
| {{MSP|228|Houndour}} {{MSP|229|Houndoom}} | |||
| data-sort-value="2018-08-01" | August 1, 2018 | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 246, 247, 248 | | 246, 247, 248 |
edits