29,836
edits
m (→Rustling grass) |
ArcToraphim (talk | contribs) |
||
Line 338: | Line 338: | ||
| [[File:Bag Psychic Gem Sprite.png]] | | [[File:Bag Psychic Gem Sprite.png]] | ||
| {{color2|000|Gem#Psychic Gem|Psychic Gem}} | | {{color2|000|Gem#Psychic Gem|Psychic Gem}} | ||
|- style="background: #{{locationcolor/light|cave}};" | |||
| [[File:Bag Water Gem Sprite.png]] | |||
| {{color2|000|Gem#Water Gem|Water Gem}} | |||
| [[File:Bag Ghost Gem Sprite.png]] | |||
| {{color2|000|Gem#Ghost Gem|Ghost Gem}} | |||
|- style="background: #fff;" | |||
| [[File:Bag Grass Gem Sprite.png]] | |||
| {{color2|000|Gem#Grass Gem|Grass Gem}} | |||
| [[File:Bag Normal Gem Sprite.png]] | |||
| {{color2|000|Gem#Normal Gem|Normal Gem}} | |||
|- style="background: #{{locationcolor/light|cave}};" | |- style="background: #{{locationcolor/light|cave}};" | ||
| [[File:Bag Moon Stone Sprite.png]] | | [[File:Bag Moon Stone Sprite.png]] | ||
Line 373: | Line 383: | ||
| {{MSP|530|Excadrill}} | | {{MSP|530|Excadrill}} | ||
| {{pcolor|Excadrill|000}} | | {{pcolor|Excadrill|000}} | ||
|} | |} | ||
edits