14,935
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→In the games) |
m (→Names) |
||
Line 124: | Line 124: | ||
| Magmaryhmä | | Magmaryhmä | ||
| Means "Magma Group". | | Means "Magma Group". | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Korean | |||
| 마그마단 ''Magma-dan'' | |||
| Same as Japanese name. | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |