42,920
edits
m (→Pokémon games) |
|||
Line 72: | Line 72: | ||
| [[Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U|Super Smash Bros. for Nintendo 3DS]] | | [[Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U|Super Smash Bros. for Nintendo 3DS]] | ||
| Versus fighter | | Versus fighter | ||
| 2014 | |||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[Pokémon Art Academy]] | |||
| Art training | |||
| 2014 | |||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire]] | |||
| Main series RPG | |||
| 2014 | | 2014 | ||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||
Line 134: | Line 142: | ||
|Main series RPG | |Main series RPG | ||
|2013 | |2013 | ||
|2013 | |2013<!-- | ||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[Pokémon Art Academy]] | |||
| Art training | |||
| 2014 | |||
| 2014--><!-- | |||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire]] | |||
| Main series RPG | |||
| 2014 | |||
| 2014--> | |||
|} | |} | ||
{{left clear}} | {{left clear}} |