1,045
edits
m (r2.6.5) (Robot: Adding ja:イマクニ?デッキ) |
Mecanno-man (talk | contribs) m (Imakuni?'s page) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| 2x || {{TCG ID|Base Set|Pokémon Flute|86}} || T || - || {{rar|Uncommon}} | | 2x || {{TCG ID|Base Set|Pokémon Flute|86}} || T || - || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 1x || {{TCG ID|Fossil|Gambler|60}} || T || - || {{rar|Common}} | |||
|- | |- | ||
| 10x || {{TCG|Water Energy}} || E || - || - | | 10x || {{TCG|Water Energy}} || E || - || - |
edits