5,080
edits
m (→Empoleon) |
m (→Empoleon LV.X) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Empoleon LV.X|120}} || rowspan="2" | {{e|Water}} || rowspan="2" | X || | | rowspan="2" | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Empoleon LV.X|120}} || rowspan="2" | {{e|Water}} || rowspan="2" | X || {{rar|Rare Holo LV.X}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 120/130 | ||
|- | |- | ||
| - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP11 | | - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP11 | ||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|395}} | {{tcgpkmndisambig|395}} |
edits