29,886
edits
Oneofthosedf (talk | contribs) |
Oneofthosedf (talk | contribs) |
||
Line 969: | Line 969: | ||
| || {{ArtP||Bombirdier}} || style="text-align: left" | {{p|Bombirdier}} | | || {{ArtP||Bombirdier}} || style="text-align: left" | {{p|Bombirdier}} | ||
| || || || || || || || || style="background-color: #{{Paldea color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Thief|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM018}})''' | | || || || || || || || || style="background-color: #{{Paldea color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Thief|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM018}})''' | ||
|- style="background:#fff" | |||
| || {{ArtP||Squawkabilly}} || style="text-align: left" | {{p|Squawkabilly}} | |||
| || || || || || || || || style="background-color: #{{Paldea color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Facade|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM025}})''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=12 style="background:#{{TMs and HMs color light}}; {{roundybottom|5px}}; height: 5px" | | | colspan=12 style="background:#{{TMs and HMs color light}}; {{roundybottom|5px}}; height: 5px" | |
edits