122,217
edits
m (Bot: Adding it:Poké Ball#Sub Ball) |
|||
Line 51: | Line 51: | ||
| [[Abandoned Ship]] | | [[Abandoned Ship]] | ||
| {{ci|Mossdeep}} [[Poké Mart]] | | {{ci|Mossdeep}} [[Poké Mart]] | ||
|- | |||
| {{gameabbrev3|FRLG}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |||
| {{gameabbrevss|Colo}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |||
| {{gameabbrevss|XD}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|DPPt}} | | {{gameabbrev4|DPPt}} |
edits