6,148
edits
m (→Name origin) |
Piotrek1113 (talk | contribs) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|柰普鲁岛 ''Nàipǔlǔ Dǎo''{{tt|*|Manga (Mainland China)}} | |柰普鲁岛 ''Nàipǔlǔ Dǎo''{{tt|*|Manga (Mainland China)}} | ||
|Transliteration of its Japanese name | |Transliteration of its Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Wyspa Środka | |||
| From ''środek'' (middle/centre) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Swedish | | Swedish |
edits