2
edits
m (r2.7.6) (Robot: Adding it:Altura Oro) |
Dusty868686 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
! style="background:#{{locationcolor/light|building}}" | Center | ! style="background:#{{locationcolor/light|building}}" | Center | ||
! style="background:#{{locationcolor/light|building}}; {{roundytr|5px}}" | Back | ! style="background:#{{locationcolor/light|building}}; {{roundytr|5px}}" | Back | ||
! style="background:#{{locationcolor/light|building}}; {{roundytr|5px}}" | Special | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|025|Pikachu}} | | {{MSP|025|Pikachu}} | ||
| {{p|Pikachu}} | | {{p|Pikachu}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|026|Raichu}} | | {{MSP|026|Raichu}} | ||
| {{p|Raichu}} | | {{p|Raichu}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|137|Porygon}} | | {{MSP|137|Porygon}} | ||
| {{p|Porygon}} | | {{p|Porygon}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|172|Pichu}} | | {{MSP|172|Pichu}} | ||
| {{p|Pichu}} | | {{p|Pichu}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|227|Skarmory}} | | {{MSP|227|Skarmory}} | ||
| {{p|Skarmory}} | | {{p|Skarmory}} | ||
| Boss || ✔ || ✔ | | Boss || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|233|Porygon2}} | | {{MSP|233|Porygon2}} | ||
| {{p|Porygon2}} | | {{p|Porygon2}} | ||
| || Boss || ✔ | | || Boss || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|474|Porygon-Z}} | | {{MSP|474|Porygon-Z}} | ||
| {{p|Porygon-Z}} | | {{p|Porygon-Z}} | ||
| || || Boss | | || || Boss || | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|602|Tynamo}} | | {{MSP|602|Tynamo}} | ||
| {{p|Tynamo}} | | {{p|Tynamo}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|603|Eelektrik}} | | {{MSP|603|Eelektrik}} | ||
| {{p|Eelektrik}} | | {{p|Eelektrik}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|604|Eelektross}} | |||
| {{p|Eelektross}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP| | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP|720|Hoopa}} | ||
| style="background:#FFF" | {{p| | | style="background:#FFF" | {{p|Hoopa}} | ||
| style="background:#FFF" | | | style="background:#FFF" | | ||
| style="background:#FFF" | | | style="background:#FFF" | | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | | | style="background:#FFF" | | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | Boss | |||
|} | |} | ||
edits