29,836
edits
m (→Names) |
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 107: | Line 107: | ||
| Japanese | | Japanese | ||
| マグマ団 ''Magma-dan'' | | マグマ団 ''Magma-dan'' | ||
| From ''{{wp|magma}}'' | | From ''{{wp|magma}}'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| English, French,<br>German, Italian,<br>{{tt|Spanish|Iberian. anime}} | | English, French,<br>German, Italian,<br>{{tt|Spanish|Iberian. anime}} | ||
| Team Magma | | Team Magma | ||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| {{tt|Spanish|European games and Latin American}} | | {{tt|Spanish|European games and Latin American}} | ||
| Equipo Magma | | Equipo Magma | ||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Korean | |||
| 마그마단 ''Magma-dan'' | |||
| Same as Japanese name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and mainland China}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and mainland China}}) | ||
Line 123: | Line 127: | ||
| Finnish | | Finnish | ||
| Magmaryhmä | | Magmaryhmä | ||
| Means "Magma Group" | | Means "Magma Group" | ||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits