29,836
edits
ArcToraphim (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 46: | Line 46: | ||
| width="40px" | {{MSP|253|Grovyle}} | | width="40px" | {{MSP|253|Grovyle}} | ||
| {{p|Grovyle}} | | {{p|Grovyle}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|254|Sceptile}} | |||
| {{p|Sceptile}}<br>''(Post-ending)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|511|Pansage}} | | width="40px" | {{MSP|511|Pansage}} | ||
Line 55: | Line 58: | ||
| width="40px" | {{MSP|544|Whirlipede}} | | width="40px" | {{MSP|544|Whirlipede}} | ||
| {{p|Whirlipede}} | | {{p|Whirlipede}} | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|566|Archen}} | | width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|566|Archen}} | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Archen}} ''(Boss)'' | | style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Archen}}<br>''(Boss)'' | ||
|} | |} | ||
Line 82: | Line 82: | ||
| width="40px" | {{MSP|194|Wooper}} | | width="40px" | {{MSP|194|Wooper}} | ||
| {{p|Wooper}} | | {{p|Wooper}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|195|Quagsire}} | |||
| {{p|Quagsire}}<br>''(Post-ending)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|270|Lotad}} | | width="40px" | {{MSP|270|Lotad}} | ||
Line 97: | Line 100: | ||
| width="40px" | {{MSP|400|Bibarel}} | | width="40px" | {{MSP|400|Bibarel}} | ||
| {{p|Bibarel}} | | {{p|Bibarel}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|480|Uxie}} | |||
| {{p|Uxie}}<br>''(After meeting 2 people)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|535|Tympole}} | | width="40px" | {{MSP|535|Tympole}} | ||
Line 103: | Line 109: | ||
| width="40px" | {{MSP|536|Palpitoad}} | | width="40px" | {{MSP|536|Palpitoad}} | ||
| {{p|Palpitoad}} | | {{p|Palpitoad}} | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|564|Tirtouga}} | | width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|564|Tirtouga}} | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Tirtouga}} ''(Boss)'' | | style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Tirtouga}}<br>''(Boss)'' | ||
|} | |} | ||
edits