8,285
edits
m (→In the anime) |
m (footer) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| {{a|Primordial Sea}} | | {{a|Primordial Sea}} | ||
| [[File:Dream Blue Orb Sprite.png|80px]]<br>[[Blue Orb]] | | [[File:Dream Blue Orb Sprite.png|80px]]<br>[[Blue Orb]] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{p|Groudon}} | |||
| [[File:383Groudon.png|100px|Groudon]] | |||
| {{typecolor|Ground}} | |||
| {{a|Drought}} | |||
| [[File:383Groudon-Primal.png|100px|Primal Groudon]] | |||
| {{typecolor|Ground}}{{typecolor|Fire}} | |||
| {{a|Desolate Land}} | |||
| [[File:Dream Red Orb Sprite.png|80px]]<br>[[Red Orb]] | |||
|- | |- | ||
| style=" | | style="{{roundybottom|5px}}; background:#{{Alpha sapphire color light}}" colspan=8 | | ||
|} | |} | ||
edits