16,425
edits
Fabu-Vinny (talk | contribs) m (→In side games) |
Fabu-Vinny (talk | contribs) m (→In side games) |
||
Line 72: | Line 72: | ||
| [[Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire]] | | [[Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire]] | ||
| Evolve from {{p|Beldum}} | | Evolve from {{p|Beldum}} | ||
|- | |||
| [[Pokémon Trozei!]] | |||
| Huge Storage 5<br>Mr. Who's Den | |||
|- | |||
| [[Pokémon Mystery Dungeon]] | |||
| [[Frosty Grotto]] (1F-4F)<br>[[Wish Cave]] (62F-64F)<br>[[Solar Cave]] (8F-12F)<br>[[Joyous Tower]] (56F-61F) | |||
|- | |||
| [[Pokémon Ranger]] | |||
| [[Go-Rock Squad Base]] | |||
|} | |} | ||
edits