680
edits
m (Bot: Modifying fr:Sidian to fr:Sidienne) |
Lady Junky (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 135: | Line 135: | ||
| From ''{{wp|onyx}}'' | | From ''{{wp|onyx}}'' | ||
|- | |- | ||
| English | | English, Latin American Spanish,<br>Brazilian Portuguese, Danish, Finnish,<br>Norwegian, Dutch, Polish, Swedish, Turkish | ||
| Sidian | | Sidian | ||
| From ''{{wp|obsidian}}'' | | From ''{{wp|obsidian}}'' | ||
|- | |||
| French | |||
| Sidienne | |||
| From ''obsidienne'' (obsidian) | |||
|- | |- | ||
| German | | German |
edits