120,906
edits
Storm Aurora (talk | contribs) (→List of sync pairs with EX roles: added upcoming EX roles) |
|||
Line 301: | Line 301: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| February 25, 2024 | | February 25, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Geeta|pokemonnum= | | {{MastersIcon/Table|trainer=Geeta|pokemonnum=0970|pokemon=Glimmora}} | ||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | ||
| February 28, 2024 | | February 28, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Silver|alt=Champion|pokemonnum=0248 s|pokemon=Tyranitar}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Silver|alt=Champion|pokemonnum=0248 s|pokemon=Tyranitar}} | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} |
edits