10,759
edits
Storm Aurora (talk | contribs) (→List of sync pairs with EX roles: added upcoming EX roles) |
|||
Line 301: | Line 301: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| February 25, 2024 | | February 25, 2024 | ||
<!--|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Geeta|pokemonnum={{subst:N2Num|Glimmora}}|pokemon=Glimmora}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| February 28, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Silver|alt=Champion|pokemonnum=0248 s|pokemon=Tyranitar}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| March 1, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Dawn|sygna=1|pokemonnum=0380|pokemon=Latias}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| March 7, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=May|alt=Anniversary 2022|pokemonnum=0488|pokemon=Cresselia}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| March 7, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Adaman|alt=Special Costume|pokemonnum={{subst:N2Num|Ursaluna}}|pokemon=Ursaluna}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| March 14, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Irida|alt=Special Costume|pokemonnum={{subst:N2Num|Zoroark}}H|pokemon=Hisuian Zoroark}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| March 16, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Tierno|pokemonnum=0342|pokemon=Crawdaunt}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| March 18, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Rose|pokemonnum=0879|pokemon=Copperajah}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| March 19, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Oleana|pokemonnum=0569|pokemon=Garbodor}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| March 19, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Dahlia|pokemonnum={{subst:N2Num|Ludicolo}}|pokemon=Ludicolo}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| March 22, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|alt=Renegade|pokemonnum=0487A|pokemon=Giratina}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| March 25, 2024--> | |||
|} | |} | ||