25,236
edits
(→Events) |
(→Events) |
||
Line 760: | Line 760: | ||
| [[Buzzwole Sea]] | | [[Buzzwole Sea]] | ||
| January 8 to 22, 2020 | | January 8 to 22, 2020 | ||
| None | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Sylveon and the Eco Guardian | |||
| [[Zygarde Sea]] | |||
| January 22 to February 5, 2020 | |||
| None | | None | ||
|} | |} |