25,228
edits
(→Events) |
(→Events) |
||
Line 765: | Line 765: | ||
| [[Zygarde Sea]] | | [[Zygarde Sea]] | ||
| January 22 to February 5, 2020 | | January 22 to February 5, 2020 | ||
| None | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Latias and Gemini Island | |||
| [[Butterfree Sea]] | |||
| February 5 to 19, 2020 | |||
| None | | None | ||
|} | |} |