25,236
edits
(→Events) |
(→Events) |
||
Line 755: | Line 755: | ||
| [[Lugia Sea]] | | [[Lugia Sea]] | ||
| December 25, 2019 to January 8, 2020 | | December 25, 2019 to January 8, 2020 | ||
| None | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Silvally vs Buzzwole | |||
| [[Buzzwole Sea]] | |||
| January 8 to 22, 2020 | |||
| None | | None | ||
|} | |} |