14,928
edits
m (→Ores) |
(→Events) |
||
Line 745: | Line 745: | ||
| [[Mewtwo Sea]] | | [[Mewtwo Sea]] | ||
| November 27 to December 12, 2019 | | November 27 to December 12, 2019 | ||
| None | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Happy Owlidays! | |||
| [[Rowlet Sea]] | |||
| December 11 to 25, 2019 | |||
| None | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Legendary Dawn: Lugia | |||
| [[Lugia Sea]] | |||
| December 25, 2019 to January 8, 2020 | |||
| None | | None | ||
|} | |} |