13,788
edits
m (→Passwords) |
|||
Line 233: | Line 233: | ||
| {{mcolor|Flamethrower}} | | {{mcolor|Flamethrower}} | ||
| 43265987 | | 43265987 | ||
|- style="background: #d79130" | |||
| {{MSP|149|Dragonite}} | |||
| {{pcolor|Dragonite}} | |||
| {{mcolor|Draco Meteor}} | |||
| {{mcolor|Fire Blast}} | |||
| 41775214 | |||
|- style="background: #d79130" | |- style="background: #d79130" | ||
| {{MSP|206|Dunsparce}} | | {{MSP|206|Dunsparce}} | ||
Line 257: | Line 263: | ||
| {{mcolor|Dragon Claw}} | | {{mcolor|Dragon Claw}} | ||
| 46585756 | | 46585756 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|479|Rotom}} | |||
| {{pcolor|Rotom}} | |||
| {{mcolor|Shadow Ball}} | |||
| {{mcolor|Thunder}} | |||
| 58505654 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|495|Snivy}} | |||
| {{pcolor|Snivy}} | |||
| {{mcolor|Leaf Tornado}} | |||
| {{mcolor|Iron Tail}} | |||
| 94582250 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|497|Serperior}} | | {{MSP|497|Serperior}} | ||
Line 275: | Line 293: | ||
| {{mcolor|Swords Dance}} | | {{mcolor|Swords Dance}} | ||
| 89648783 | | 89648783 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|501|Oshawott}} | |||
| {{pcolor|Oshawott}} | |||
| {{mcolor|Razor Shell}} | |||
| {{mcolor|Tail Whip}} | |||
| 39027380 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|503|Samurott}} | | {{MSP|503|Samurott}} | ||
Line 311: | Line 335: | ||
| {{mcolor|Shadow Ball}} | | {{mcolor|Shadow Ball}} | ||
| 86228367 | | 86228367 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|612|Haxorus}} | |||
| {{pcolor|Haxorus}} | |||
| {{mcolor|Dual Chop}} | |||
| {{mcolor|Dragon Dance}} | |||
| 15137328 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|618|Stunfisk}} | | {{MSP|618|Stunfisk}} | ||
Line 318: | Line 348: | ||
| 58973354 | | 58973354 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| style="{{roundybl|5px}}" | {{MSP|635|Hydreigon}} | | rowspan=2 | {{MSP|501|Oshawott}} | ||
| {{pcolor|Hydreigon}} | | rowspan=2 | {{pcolor|Oshawott}} | ||
| {{mcolor|Dark Pulse}} | | rowspan=2 | {{mcolor|Razor Shell}} | ||
| {{mcolor|Tail Whip}} | |||
| 23906908 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{mcolor|Swords Dance}} | |||
| 45507682 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| style="{{roundybl|5px}}" rowspan=2 | {{MSP|635|Hydreigon}} | |||
| rowspan=2 | {{pcolor|Hydreigon}} | |||
| rowspan=2 | {{mcolor|Dark Pulse}} | |||
| {{mcolor|Draco Meteor}} | | {{mcolor|Draco Meteor}} | ||
| style="{{roundybr|5px}}" | | | 45507682 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{mcolor|Dragon Pulse}} | |||
| style="{{roundybr|5px}}" | 07654616 | |||
|} | |} | ||
edits