13,788
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 72: | Line 72: | ||
* [[Secret Warehouse]] | * [[Secret Warehouse]] | ||
* [[Locked Door]] | * [[Locked Door]] | ||
==Passwords== | |||
===Japanese=== | |||
{| class="roundy" align="center" style="background: #fff; border: 5px solid #474f47" | |||
|- | |||
! style="background:#263b67; {{roundytl|5px}} color: #fff" | Pokémon | |||
! style="background:#263b67; color: #fff" colspan="2" | Move(s) | |||
! style="background:#263b67; color: #fff" | Password | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| Shiny {{MSP|445|Garchomp}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 51830476 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|635|Hydreigon}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 69283763 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|497|Serperior}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 10986334 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|149|Dragonite}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 11009560 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|571|Zoroark}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 13540269 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|393|Piplup}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 19876976 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|609|Chandelure}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 94720173 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|604|Eelektross}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 28563923 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|001|Bulbasaur}} | |||
| {{mcolor|Razor Leaf}} | |||
| {{mcolor|Solarbeam}} | |||
| 74465213 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|501|Oshawott}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 63664750 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|006|Charizard}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 26495673 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|618|Stunfisk}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 98993224 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|143|Snorlax}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 71098343 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| Shiny {{MSP|495|Snivy}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 20448123 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| Shiny {{MSP|130|Gyarados}} | |||
| colspan="2" | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 94839985 | |||
|} | |||
{{-}} | {{-}} |
edits