513
edits
(→Half Grass-type Pokémon: Tamagetake) |
(→Pure Grass-type Pokémon: Monmen) |
||
Line 177: | Line 177: | ||
|{{MS|???|Churine (Pokémon)}} | |{{MS|???|Churine (Pokémon)}} | ||
|{{p|Churine}} | |{{p|Churine}} | ||
|- | |||
|??? | |||
|{{MS|???|Monmen (Pokémon)}} | |||
|{{p|Monmen}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits