51,133
edits
m (stupid thing) |
m (→Aipom) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Aipom|51}} || 15 || 51/100 | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Aipom|51}} || 15 || 51/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Aipom|56}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 056/070 | |||
|} | |} | ||
edits