62,811
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 268: | Line 268: | ||
! | ! | ||
|- | |- | ||
| -- || Extra Rule #1 | | -- || Extra Rule #1 - 4 Prize Match || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| -- || Extra Rule #2 | | -- || Extra Rule #2 - Double Damage || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| -- || Extra Rule #3 | | -- || Extra Rule #3 - 3 Decks || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| -- || Extra Rule #4 | | -- || Extra Rule #4 - 3 vs 3 || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| -- || Extra Rule #5 | | -- || Extra Rule #5 - Deck Swap || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| -- || ‘s Pikachu || -- || -- | | -- || ‘s Pikachu || -- || -- | ||
Line 325: | Line 325: | ||
!Type | !Type | ||
!Rarity | !Rarity | ||
|- | |||
| -- || Omastar || [[Image:water-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | |||
|- | |- | ||
| -- || Alakazam || [[Image:physic-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | | -- || Alakazam || [[Image:physic-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | ||
|- | |||
| -- || Gengar || [[Image:physic-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | |||
|- | |- | ||
| -- || Machamp || [[Image:fighting-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | | -- || Machamp || [[Image:fighting-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | ||
|- | |- | ||
| -- || Golem || [[Image:fighting-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | | -- || Golem || [[Image:fighting-attack.png]] || [[Image: rare_rare.gif]]H | ||
|} | |} | ||