51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Jirachi) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Team Magma vs Team Aqua|Jirachi|97}} || {{e|Psychic}} || - || | | {{TCG ID|EX Team Magma vs Team Aqua|Jirachi|97}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|EX Team Magma vs Team Aqua}} || 97/95 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Hidden Legends|Jirachi|8}} || {{e|Psychic}}{{e|Metal}} || - || | | {{TCG ID|EX Hidden Legends|Jirachi|8}} || {{e|Psychic}}{{e|Metal}} || - || {{rar|Rare Holo}}|| {{TCG|EX Hidden Legends}} || 8/101 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Deoxys|Jirachi|9}} || {{e|Metal}} || - || | | {{TCG ID|EX Deoxys|Jirachi|9}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|EX Deoxys}} || 9/107 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Jirachi|31}} || {{e|Metal}} || 42 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 31/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Jirachi|31}} || {{e|Metal}} || 42 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 31/146 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Bonds to the End of Time|-->Jirachi<!--|??}}--> || {{e|Metal}} || 39 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Bonds to the End of Time}} || ??/?? | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Nintendo Promo|Jirachi|21}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Nintendo Black Star Promos}} || 21 | | {{TCG ID|Nintendo Promo|Jirachi|21}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Nintendo Black Star Promos}} || 21 |
edits