51,133
edits
m (→Mr. Mime ex) |
mNo edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Mr. Mime|30}} || {{e|Psychic}} || 33 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 30/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Mr. Mime|30}} || {{e|Psychic}} || 33 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 30/123 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Beat of the Frontier|-->Mr. Mime<!--|??}}--> || {{e|Psychic}} || 40 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Beat of the Frontier}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
edits