51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Wailmer) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Wailmer|58}} || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 58/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Wailmer|58}} || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 58/106 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Beat of the Frontier|-->Wailmer<!--|??}}--> || {{e|Water}} || 10 || {{rar|Common}} || {{TCG|Beat of the Frontier}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
edits