51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Grotle) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Grotle|37}} || {{e|Grass}} || 23 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 37/100 | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Grotle|37}} || {{e|Grass}} || 23 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 37/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Platinum|Grotle|49}} || {{e|Grass}} || 26 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Platinum}} || 49/127 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|388}} | {{tcgpkmndisambig|388}} |
edits