1,836
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:009.png]]<br>{{p|Blastoise}} | | align=center | [[Image:009.png]]<br>{{p|Blastoise}} | ||
| align=center | [[Image:036.png]]<br>{{p|Clefable}}{{ | | align=center | [[Image:036.png]]<br>{{p|Clefable}} | ||
| align=center | [[Image:094.png]]<br>{{ | | align=center | [[Image:spr 4d 036.png]]<br>{{p2|Clefable|Elbafelc}} | ||
| align=center | [[Image:094.png]]<br>{{p2|Gengar|Creeper}} | |||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | | align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | ||
| align=center | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}} | | align=center | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:197.png]]<br>{{p|Umbreon}} | | align=center | [[Image:197.png]]<br>{{p|Umbreon}} | ||
| align=center | [[Image:248.png]]<br>{{p|Tyranitar}} | | align=center | [[Image:248.png]]<br>{{p|Tyranitar}} | ||
| align=center | [[Image:257.png]]<br>{{ | | align=center | [[Image:257.png]]<br>{{p2|Blaziken|Hawt Chick}} | ||
| align=center | [[Image:428.png]]<br>{{p|Lopunny}} | | align=center | [[Image:428.png]]<br>{{p|Lopunny}} | ||
| align=center | [[Image:462.png]]<br>{{p|Magnezone}} | | align=center | [[Image:462.png]]<br>{{p|Magnezone}} | ||
| align=center | [[Image:469.png]]<br>{{p|Yanmega}}{{tt|*|Still a Yanma}} | | align=center | [[Image:469.png]]<br>{{p|Yanmega}}{{tt|*|Still a Yanma}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:472.png]]<br>{{p|Gliscor}} | | align=center | [[Image:472.png]]<br>{{p|Gliscor}} | ||
| | | align=center | [[Image:477.png]]<br>{{p2|Dusknoir|DeathEater}} | ||
| | | align=center | [[Image:egg.png]]<br>Nidoking{{tt|*|Plan to use}} | ||
| | | align=center | [[Image:egg.png]]<br>Altaria{{tt|*|Plan to use}} | ||
| | | align=center | [[Image:egg.png]]<br>Driftblim{{tt|*|Plan to use}} | ||
| align=center | [[Image:egg.png]]<br>{{tt|Egg|Undecided Pokémon}} | |||
|} | |} | ||
Line 108: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}} | | align=center | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}} | ||
| align=center | [[Image:429.png]]<br>{{ | | align=center | [[Image:429.png]]<br>{{p2|Mismagius|Gruntilda}} | ||
| align=center | [[Image:479.png]]<br>{{p|Rotom}} | | align=center | [[Image:479.png]]<br>{{p|Rotom}} | ||
| align=center | [[Image:477.png]]<br>{{ | | align=center | [[Image:477.png]]<br>{{p2|Dusknoir|DeathEater}} | ||
| align=center | [[Image:478.png]]<br>{{p|Froslass}} | | align=center | [[Image:478.png]]<br>{{p|Froslass}} | ||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | | align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} |
edits