1,713
edits
(a nice little aesthetic change; it's XD time) |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| {{Ani|487}} || {{Ani|488}} || {{Ani|489}} || {{Ani|490}} || {{Ani|491}} || {{Ani|492}} || {{Ani|493}} || {{Ani|443}} || {{Ani|444}} || {{Ani|445}} || {{Ani|386S}} || {{Ani|239}} || {{Ani|125}} || {{Ani|466}} || {{Ani|240}} || {{Ani|126}} || {{Ani|467}} || {{Ani|172}} || {{Ani|025}} || {{Ani|026}} | | {{Ani|487}} || {{Ani|488}} || {{Ani|489}} || {{Ani|490}} || {{Ani|491}} || {{Ani|492}} || {{Ani|493}} || {{Ani|443}} || {{Ani|444}} || {{Ani|445}} || {{Ani|386S}} || {{Ani|239}} || {{Ani|125}} || {{Ani|466}} || {{Ani|240}} || {{Ani|126}} || {{Ani|467}} || {{Ani|172}} || {{Ani|025}} || {{Ani|026}} | ||
|- | |||
| [[Image:TCG1 GrassMedal.PNG]] || [[Image:TCG1 FightingMedal.PNG]] || [[Image:TCG1 RockMedal.PNG]] || [[Image:TCG1 WaterMedal.PNG]] || [[Image:TCG1 LightningMedal.PNG]] || [[Image:TCG1 PsychicMedal.PNG]] || [[Image:TCG1 ScienceMedal.PNG]] || [[Image:TCG1 FireMedal.PNG]] || [[Image:Badge sinnoh 1.png|20px]] || [[Image:Badge Sinnoh 2.png|20px]] || [[Image:Badge Sinnoh 3.png|20px]] || [[Image:Badge Sinnoh 4.png|20px]] || [[Image:Badge Sinnoh 5.png|20px]] || [[Image:Badge Sinnoh 6.png|20px]] || [[Image:Badge Sinnoh 7.png|20px]] || [[Image:Badge Sinnoh 8.png|20px]] || [[Image:Stonebadge.png|20px]] || [[Image:Knucklebadge.png|20px]] || [[Image:Dynamobadge.png|20px]] || [[Image:Heatbadge.png|20px]] | |||
|- | |||
| [[Image:Balancebadge.png|20px]] || [[Image:Featherbadge.png|20px]] || [[Image:Mindbadge.png|20px]] || [[Image:Rainbadge.png|20px]] || [[Image:Zephyrbadge.png|20px]] || [[Image:Hivebadge.png|20px]] || [[Image:Plainbadge.png|20px]] || [[Image:Fogbadge.png|20px]] || [[Image:Stormbadge.png|20px]] || [[Image:Mineralbadge.png|20px]] || [[Image:Glacierbadge.png|20px]] || [[Image:Risingbadge.png|20px]] || [[Image:Boulderbadge.png|20px]] || [[Image:Cascadebadge.png|16px]] || [[Image:Thunderbadge.png|20px]] || [[Image:Rainbowbadge.png|20px]] || [[Image:Soulbadge.png|20px]] || [[Image:Marshbadge.png|20px]] || [[Image:Volcanobadge.png|20px]] || [[Image:Earthbadge.png|12px]] | |||
|- | |||
| [[Image:Knowledge b.JPG]] || [[Image:Guts b.JPG]] || [[Image:Tactics b.JPG]] || [[Image:Luck b.JPG]] || [[Image:Spriti b.JPG]] || [[Image:Brave b.JPG]] || [[Image:Ability b.JPG]] || {{e|Grass}} || {{e|Fire}} || {{e|Water}} || {{e|Fighting}} || {{e|Lightning}} || {{e|Psychic}} || {{e|Darkness}} || {{e|Metal}} || {{e|Colorless}} || {{Ani|258}} || {{Ani|004}} || {{Ani|052}} || {{Ani|255}} | |||
|} | |} | ||
edits