51,133
edits
m (→Happiny) |
mNo edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 8}} || 14/17 | | {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 8}} || 14/17 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Galactic's Conquest|-->Happiny<!--|??}}--> || {{e|Colorless}} || 5 || {{rar|Common}} || {{TCG|Galactic's Conquest}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|440}} | {{tcgpkmndisambig|440}} |
edits