5,062
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 684: | Line 684: | ||
|- | |- | ||
| 100 || 1640000 | | 100 || 1640000 | ||
|} | |||
===Parabolic=== | |||
{| | |||
! Level !! Experience | |||
|- | |||
| 2 || 9 | |||
|- | |||
| 3 || 57 | |||
|- | |||
| 4 || 96 | |||
|- | |||
| 5 || 135 | |||
|- | |||
| 6 || 179 | |||
|- | |||
| 7 || 236 | |||
|- | |||
| 8 || 314 | |||
|- | |||
| 9 || 419 | |||
|- | |||
| 10 || 560 | |||
|- | |||
| 11 || 742 | |||
|- | |||
| 12 || 973 | |||
|- | |||
| 13 || 1261 | |||
|- | |||
| 14 || 1612 | |||
|- | |||
| 15 || 2035 | |||
|- | |||
| 16 || 2535 | |||
|- | |||
| 17 || 3120 | |||
|- | |||
| 18 || 3798 | |||
|- | |||
| 19 || 4575 | |||
|- | |||
| 20 || 5460 | |||
|- | |||
| 21 || 6458 | |||
|- | |||
| 22 || 7577 | |||
|- | |||
| 23 || 8825 | |||
|- | |||
| 24 || 10208 | |||
|- | |||
| 25 || 11735 | |||
|- | |||
| 26 || 13411 | |||
|- | |||
| 27 || 15244 | |||
|- | |||
| 28 || 17242 | |||
|- | |||
| 29 || 19411 | |||
|- | |||
| 30 || 21760 | |||
|- | |||
| 31 || 24294 | |||
|- | |||
| 32 || 27021 | |||
|- | |||
| 33 || 29949 | |||
|- | |||
| 34 || 33084 | |||
|- | |||
| 35 || 36435 | |||
|- | |||
| 36 || 40007 | |||
|- | |||
| 37 || 43808 | |||
|- | |||
| 38 || 47846 | |||
|- | |||
| 39 || 52127 | |||
|- | |||
| 40 || 56660 | |||
|- | |||
| 41 || 61450 | |||
|- | |||
| 42 || 66505 | |||
|- | |||
| 43 || 71833 | |||
|- | |||
| 44 || 77440 | |||
|- | |||
| 45 || 83335 | |||
|- | |||
| 46 || 89523 | |||
|- | |||
| 47 || 96012 | |||
|- | |||
| 48 || 102810 | |||
|- | |||
| 49 || 109923 | |||
|- | |||
| 50 || 117360 | |||
|- | |||
| 51 || 125126 | |||
|- | |||
| 52 || 133229 | |||
|- | |||
| 53 || 141677 | |||
|- | |||
| 54 || 150476 | |||
|- | |||
| 55 || 159635 | |||
|- | |||
| 56 || 169159 | |||
|- | |||
| 57 || 179056 | |||
|- | |||
| 58 || 189334 | |||
|- | |||
| 59 || 199999 | |||
|- | |||
| 60 || 211060 | |||
|- | |||
| 61 || 222522 | |||
|- | |||
| 62 || 234393 | |||
|- | |||
| 63 || 246681 | |||
|- | |||
| 64 || 259392 | |||
|- | |||
| 65 || 272535 | |||
|- | |||
| 66 || 286115 | |||
|- | |||
| 67 || 300140 | |||
|- | |||
| 68 || 314618 | |||
|- | |||
| 69 || 329555 | |||
|- | |||
| 70 || 344960 | |||
|- | |||
| 71 || 360838 | |||
|- | |||
| 72 || 377197 | |||
|- | |||
| 73 || 394045 | |||
|- | |||
| 74 || 411388 | |||
|- | |||
| 75 || 429235 | |||
|- | |||
| 76 || 447591 | |||
|- | |||
| 77 || 466464 | |||
|- | |||
| 78 || 485862 | |||
|- | |||
| 79 || 505791 | |||
|- | |||
| 80 || 526260 | |||
|- | |||
| 81 || 547274 | |||
|- | |||
| 82 || 568841 | |||
|- | |||
| 83 || 590969 | |||
|- | |||
| 84 || 613664 | |||
|- | |||
| 85 || 636935 | |||
|- | |||
| 86 || 660787 | |||
|- | |||
| 87 || 685228 | |||
|- | |||
| 88 || 710266 | |||
|- | |||
| 89 || 735907 | |||
|- | |||
| 90 || 762160 | |||
|- | |||
| 91 || 789030 | |||
|- | |||
| 92 || 816525 | |||
|- | |||
| 93 || 844653 | |||
|- | |||
| 94 || 873420 | |||
|- | |||
| 95 || 902835 | |||
|- | |||
| 96 || 932903 | |||
|- | |||
| 97 || 963632 | |||
|- | |||
| 98 || 995030 | |||
|- | |||
| 99 || 1027103 | |||
|- | |||
| 100 || 1059860 | |||
|} | |} | ||
edits