5,062
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 481: | Line 481: | ||
|- | |- | ||
| 100 || 600000 | | 100 || 600000 | ||
|} | |||
===Fluctuating=== | |||
{| | |||
! Level !! Experience | |||
|- | |||
| 2 || 4 | |||
|- | |||
| 3 || 13 | |||
|- | |||
| 4 || 32 | |||
|- | |||
| 5 || 65 | |||
|- | |||
| 6 || 112 | |||
|- | |||
| 7 || 178 | |||
|- | |||
| 8 || 276 | |||
|- | |||
| 9 || 393 | |||
|- | |||
| 10 || 540 | |||
|- | |||
| 11 || 745 | |||
|- | |||
| 12 || 967 | |||
|- | |||
| 13 || 1230 | |||
|- | |||
| 14 || 1591 | |||
|- | |||
| 15 || 1957 | |||
|- | |||
| 16 || 2457 | |||
|- | |||
| 17 || 3046 | |||
|- | |||
| 18 || 3732 | |||
|- | |||
| 19 || 4526 | |||
|- | |||
| 20 || 5440 | |||
|- | |||
| 21 || 6482 | |||
|- | |||
| 22 || 7666 | |||
|- | |||
| 23 || 9003 | |||
|- | |||
| 24 || 10506 | |||
|- | |||
| 25 || 12187 | |||
|- | |||
| 26 || 14060 | |||
|- | |||
| 27 || 16140 | |||
|- | |||
| 28 || 18439 | |||
|- | |||
| 29 || 20974 | |||
|- | |||
| 30 || 23760 | |||
|- | |||
| 31 || 26811 | |||
|- | |||
| 32 || 30146 | |||
|- | |||
| 33 || 33780 | |||
|- | |||
| 34 || 37731 | |||
|- | |||
| 35 || 42017 | |||
|- | |||
| 36 || 46656 | |||
|- | |||
| 37 || 50653 | |||
|- | |||
| 38 || 55969 | |||
|- | |||
| 39 || 60505 | |||
|- | |||
| 40 || 66560 | |||
|- | |||
| 41 || 71677 | |||
|- | |||
| 42 || 78533 | |||
|- | |||
| 43 || 84277 | |||
|- | |||
| 44 || 91998 | |||
|- | |||
| 45 || 98415 | |||
|- | |||
| 46 || 107069 | |||
|- | |||
| 47 || 114205 | |||
|- | |||
| 48 || 123863 | |||
|- | |||
| 49 || 131766 | |||
|- | |||
| 50 || 142500 | |||
|- | |||
| 51 || 151222 | |||
|- | |||
| 52 || 163105 | |||
|- | |||
| 53 || 172697 | |||
|- | |||
| 54 || 185807 | |||
|- | |||
| 55 || 196322 | |||
|- | |||
| 56 || 210739 | |||
|- | |||
| 57 || 222231 | |||
|- | |||
| 58 || 238036 | |||
|- | |||
| 59 || 250562 | |||
|- | |||
| 60 || 267840 | |||
|- | |||
| 61 || 281456 | |||
|- | |||
| 62 || 300293 | |||
|- | |||
| 63 || 315059 | |||
|- | |||
| 64 || 335544 | |||
|- | |||
| 65 || 351520 | |||
|- | |||
| 66 || 373744 | |||
|- | |||
| 67 || 390991 | |||
|- | |||
| 68 || 415050 | |||
|- | |||
| 69 || 433631 | |||
|- | |||
| 70 || 459620 | |||
|- | |||
| 71 || 479600 | |||
|- | |||
| 72 || 507617 | |||
|- | |||
| 73 || 529063 | |||
|- | |||
| 74 || 559209 | |||
|- | |||
| 75 || 582187 | |||
|- | |||
| 76 || 614566 | |||
|- | |||
| 77 || 639146 | |||
|- | |||
| 78 || 673863 | |||
|- | |||
| 79 || 700115 | |||
|- | |||
| 80 || 737280 | |||
|- | |||
| 81 || 765275 | |||
|- | |||
| 82 || 804997 | |||
|- | |||
| 83 || 834809 | |||
|- | |||
| 84 || 877201 | |||
|- | |||
| 85 || 908905 | |||
|- | |||
| 86 || 954084 | |||
|- | |||
| 87 || 987754 | |||
|- | |||
| 88 || 1035837 | |||
|- | |||
| 89 || 1071552 | |||
|- | |||
| 90 || 1122660 | |||
|- | |||
| 91 || 1160499 | |||
|- | |||
| 92 || 1214753 | |||
|- | |||
| 93 || 1254796 | |||
|- | |||
| 94 || 1312322 | |||
|- | |||
| 95 || 1354652 | |||
|- | |||
| 96 || 1415577 | |||
|- | |||
| 97 || 1460276 | |||
|- | |||
| 98 || 1524731 | |||
|- | |||
| 99 || 1571884 | |||
|- | |||
| 100 || 1640000 | |||
|} | |} | ||
edits